HIT! Ta-Ta Towel — ręcznik hamak na piersi

HIT! Ta-Ta Towel — ręcznik hamak na piersi

Otarcia, podrażnienia czy brzydki zapach skóry wokół biustu. Znacie to? Posiadaczki większych biustów cierpią w okresie lata na różne problemy. Dlaczego? Ponieważ skóra pod biustem się poci, a w efekcie powoduje dyskomfort i podrażnienia. Jednak mamy na to sposób!

 

Lubimy informować Was o ciekawostkach z branży urodowej. Niedawno hitem internetu jest urodowy gadżet dbający o higienę piersi nazwany Ta-Ta Towel. Utrzymuje się na szyi i nie ma fiszbin, ramiączek czy zapięć, a przez to nie powoduje podrażnień i otarć skóry.

Ręcznik-biustonosz Ta-Ta Towel ma pomagać kobietom na wiele różnych sposobów. Niektóre z powodu gromadzenia się wilgoci pod piersiami dostają wysypki. Ręcznik ten sprawia, że piersi są suche. To również świetne rozwiązanie dla kobiet w ciąży oraz karmiących mam. Dlaczego? Ponieważ jego ultramiękka wkładka została wykonana z delikatnego materiału. Dzięki temu Ta-Ta Tawel nie tylko nie podrażnia sutków, ale również wchłania ewentualne wyciekające mleko. Oczywiście w przypadku kobiet karmiących piersią w celach zachowania odpowiedniej higieny należy częściej zmieniać ręczniko-biustonosz.

 

 

Kiedy warto korzystać z Ta-Ta Towel?

– w domu,
– w spa,
– na siłowni.

 

 

Post udostępniony przez @tatatowels

 

Twórcą tego wyjątkowego gadżetu jest Erin Robertson. Aktualnie Ta-Ta Towel dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych w 3 rozmiarach.

 

Rozmiary Ta-Ta Towel:
– mały (C — DD)
– średni (DDD — E)
– duży (F — H)

 

 

Same chętnie przetestujemy taki gadżet!

 

Co myślicie o tym gadżecie, który pomaga zadbać o higienę piersi? Jeszcze nie można go kupić w naszym kraju, ale kiedy się pojawi, kupicie?

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Karczoch w kosmetykach Karczochy — superfoods w kosmetykach

Karczochy — superfoods w kosmetykach

Karczoch to warzywo, które bardzo często można spotkać w kuchni. Nie każdy jednak wie, jak wiele dobrych składników zawiera. Wyciąg z karczocha jest od dawna wykorzystywany w przemyśle medycznym jako…

Więcej
Jagoda acai w kosmetykach Odmładzająca jagoda acai — superfoods w kosmetykach

Odmładzająca jagoda acai — superfoods w kosmetykach

Pewien owoc, do niedawna znany wyłącznie plemionom zamieszkującym Amazonię, zyskuje coraz większą popularność. Służył jako lekarstwo na biegunkę, choroby wywołane przez pasożyty, krwotoki czy wrzody. Obecnie stał się też bazą…

Więcej

10 komentarzy na temat “HIT! Ta-Ta Towel — ręcznik hamak na piersi


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.